znajdjesz się: Strona główna / O firmie

O firmie

FirmaPoczątki naszej działalności w branży budowlanej sięgają początku lat 80-tych i związane były z działalnością usługową.

W 1993 roku przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo, które w bardzo krótkim czasie zostało uznane za czołowego producenta prefabrykatów betonowych w Wielkopolsce pod nazwą handlową ROUWDACH Sp. z o.o..

W produkcji zastosowaliśmy najnowszej generacji zautomatyzowane maszyny i urządzenia czołowych firm europejskich w dziedzinie produkcji drobnowymiarowych elementów betonowych dla budownictwa. Dzięki tym urządzeniom produkujemy różnorodne elementy począwszy od podstawowych do zbudowania trwałej i estetycznej nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikami, opornikami i obrzeżami a także elementami odprowadzającymi wodę z nawierzchni, do kreujących małą architekturę. Wszelkie wyroby produkowane są na bieżąco w 4-ch podstawowych kolorach takich jak: szary, czarny, czerwony, melanż (barwy jesieni).

Na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie wyprodukować elementy betonowe w każdym uzgodnionym kolorze i odcieniu, przestawiając najpierw produkcję próbną w zakresie kolorystycznym do oceny potencjalnemu zamawiającemu. Spełniamy wszystkie wymagane norm PN-EN 1338:2005 Betonowa kostka brukowa, PN-EN 1339:2005 Betonowe płyty chodnikowe, PN-EN 1340:2004 Krawężnik betonowy. W chwili obecnej dysponujemy zakładem produkcyjnym betonowej kostki brukowej, który zaliczany jest do najnowocześniejszych w Wielkopolsce.

Jako pierwszy zakład produkcji kostki brukowej w Polsce zakupiliśmy i wdrożyliśmy do procesu produkcyjnego amerykańską technologię VAPOR obróbki termicznej (w mieszaninie pary wodnej i CO2), która to pozwala na uzyskanie już po 8 godzinach od wyprodukowania naszych produktów na ich transport i rozpoczęcie prac budowlanych. Dzięki tej technologii zminimalizowaliśmy występowanie nieestetycznych wykwitów na powierzchni.

W ciągłej sprzedaży oferujemy:

Zapewniamy wszystkim klientom bezpłatny dowóz i rozładunek zakupionych wyrobów za pomocą specjalistycznego sprzętu, w promieniu 50 km od zakładu w Łęczycach koło Opalenicy przy zamówieniach zapewniających pełną ładowność pojazdu transportowego.

Dzwig

Do produkcji w pełno zautomatyzowanym zakładzie wykorzystywane są surowce o najwyższej jakości badane laboratoryjnie, dozowane komputerowo, automatycznie. Linie technologiczne są również sterowane komputerowo, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów.
Możemy poszczycić się wiedzą, technologicznym zaawansowaniem i produktami o najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

O FIRMIE

PRODUKTY

TECHNOLOGIA

MASZ PYTANIA?